facebook
^NAHORU

 • 3 Kuchyně
  Kuchyně přímo vyrábíme, proto jsme schopni dodat skříňky přímo na Vámi požadovaný rozměr po 1 mm bez přirážky za atypický rozměr. Navíc se u nás setkáte pouze s kvalitními materiály. Nabízíme i 3D grafické návrhy.
 • 4 Franke
  Opravdu můžete mít DŘEZ, BATERII, ODPADKOVÝ KOŠ, VESTAVNOU TROUBU, MIKROVLNNOU TROUBU, VARNOU DESKU, MYČKU a ODSAVAČ v jedné značce. To je švýcarská značka FRANKE, které důvěřuje více než 100 milionů domácností po celém světě.
 • 5 Vestavěné skříně
  Vestavěné skříně znamenají, že skříň je nutné vestavit do Vámi zvoleného prostoru a dle Vašich požadavků, proto pouze výrobce, jako jsme my, je schopen dodat takovouto skříň. Skříně vyrábíme po 1 mm, nejsme omezeni typizovanými rozměry.
 • 6 Dětské pokoje
  Děti jsou naše budoucnost. Dopřejte jim krásné dětství v krásném prostředí. Pro realizaci těch nejnápaditějších a nejoriginálnějších dětských pokojů doporučujeme použit technologii OVERFACE od firmy TRACHEA.
 • 7 Sedací soupravy a křesla
  Vyrábíme sedací soupravy, proto si u nás můžete vybrat styl, tvar, zadat přesné rozměry a mnoho dalšího. Opěradla tvarujeme na postavu zákazníka, proto se Vám ve Vaší nové sedačce bude sedět velmi pohodlně. Používáme pouze kvalitní materiály a vyrábíme pevné kostry. Máme na výběr z více než 1000 látek.
 • 8 Přečalounění sedacích souprav
  Je Vaše stará sedačka pohodlná? Sedí Vám do Vašeho prosoru? A žádná nová se jí nevyrovná? Nebo k ní máte citový vztah? Pak jste na správné adrese! My Vám Vaši stávající sedačku zrenovujeme!

DOLEŽAL NÁBYTEK TŘEBÍČ

NabytekTrebic.cz

pro pohodlí domova...

Vestavěné skříně

Skříně přímo vyrábíme, proto je vyrobená přesně na míru vyhovující Vašim potřebám.
Při návrhu Vaší nové vestavěné skříně dbáme především na přehlednost a dostupnost úložného prostoru. U nás máte velké možnosti při výběru vnitřního vybavení jako jsou klasické police, výsuvné koše, pevné a sklopné šatní tyče a mnoho dalšího. Jsme schopni vyrobit skříně do jakéhokoliv prostoru, ať už je malý, velký, rovný, či šikmý.
Skříně přímo vyrábíme, čímž můžeme dosáhnout vysoké kvality a přesnosti.
Nejsme omezeni žádnými typizovanmi skříněmi, či moduly.

Vestavěná skříň s kováním Rama (Rama Plus) od firmy Laguna Vestavěná skříň s kováním TopLine od firmy Hettich Vestavěná skříň - 3D návrh Vestavěná skříň - vnitřní vybavení - 3D návrh