facebook
^NAHORU

 • 3 Kuchyně
  Kuchyně přímo vyrábíme, proto jsme schopni dodat skříňky přímo na Vámi požadovaný rozměr po 1 mm bez přirážky za atypický rozměr. Navíc se u nás setkáte pouze s kvalitními materiály. Nabízíme i 3D grafické návrhy.
 • 4 Franke
  Opravdu můžete mít DŘEZ, BATERII, ODPADKOVÝ KOŠ, VESTAVNOU TROUBU, MIKROVLNNOU TROUBU, VARNOU DESKU, MYČKU a ODSAVAČ v jedné značce. To je švýcarská značka FRANKE, které důvěřuje více než 100 milionů domácností po celém světě.
 • 5 Vestavěné skříně
  Vestavěné skříně znamenají, že skříň je nutné vestavit do Vámi zvoleného prostoru a dle Vašich požadavků, proto pouze výrobce, jako jsme my, je schopen dodat takovouto skříň. Skříně vyrábíme po 1 mm, nejsme omezeni typizovanými rozměry.
 • 6 Dětské pokoje
  Děti jsou naše budoucnost. Dopřejte jim krásné dětství v krásném prostředí. Pro realizaci těch nejnápaditějších a nejoriginálnějších dětských pokojů doporučujeme použit technologii OVERFACE od firmy TRACHEA.
 • 7 Sedací soupravy a křesla
  Vyrábíme sedací soupravy, proto si u nás můžete vybrat styl, tvar, zadat přesné rozměry a mnoho dalšího. Opěradla tvarujeme na postavu zákazníka, proto se Vám ve Vaší nové sedačce bude sedět velmi pohodlně. Používáme pouze kvalitní materiály a vyrábíme pevné kostry. Máme na výběr z více než 1000 látek.
 • 8 Přečalounění sedacích souprav
  Je Vaše stará sedačka pohodlná? Sedí Vám do Vašeho prosoru? A žádná nová se jí nevyrovná? Nebo k ní máte citový vztah? Pak jste na správné adrese! My Vám Vaši stávající sedačku zrenovujeme!

DOLEŽAL NÁBYTEK TŘEBÍČ

NabytekTrebic.cz

pro pohodlí domova...

Sedačka SIESTA

Nespornou výhodou sedacích souprav Siesta je především koncept svobodné volby rozkládacího mechanizmu, šíře područek, potahových materiálů a doplňků. Rohovou sestavu je možné vytvořit díky univerzálnímu rohovému dílu s praktickým úložným prostorem. Siesta si získá Vaši oblibu nejen díky formě a spolehlivosti, ale zejména funkčnosti. Díky snadnému rozkládání a robustní konstrukci navíc lehce vytvoříte lůžko vhodné ke každodennímu spaní.


Rozkládací sedací souprava SIESTA - šířka sedáku 140cm

Sedací souprava SIESTA - šířka 140 cm Sedací souprava SIESTA - šířka 140 cm, rozkládání Sedací souprava SIESTA - šířka 140 cm, rozkládací mechanismus Sedací souprava SIESTA - šířka 140 cm, rozkložená

Rozkládací sedací souprava Siesta s šíří rozkládacího mechanizmu 140 cm se vejde i do těch nejmenších prostor a poskytne Vám tak příjemné posezení u kávy či sklenky dobrého vína. Díky snadnému rozkládání a robustní konstrukci si pak lehce vytvoříte lůžko vhodné ke každodennímu spaní. Sedák šíře 140 cm je vždy nedělený, a proto je tato sedací souprava charakteristická hladkými liniemi a kompaktním vzhledem.


Rozkládací sedací souprava SIESTA - šířka sedáku 160, 180 cm

 Sedací souprava SIESTA - sirka 160, 180 cm Sedací souprava SIESTA - sirka 160, 180 cm, rozlozena

Rozkládací sedací souprava Siesta s šíří rozkládacího mechanizmu 160 cm, či 180 cm Vám přináší moderní a čistý design, pro který jsou charakteristické jednoduché linie a tvary. Sedák šíře 160 (180) cm je vždy dělený na dvě části a jeho ozdobné lemování paspulí, dodává modelu mnohem propracovanější vzhled.


 Rozkládací sedací souprava SIESTA rohová

Sedací souprava SIESTA - rohová Sedací souprava SIESTA - rohová, úložné prostory Sedací souprava SIESTA - rohová, rozkládání Sedací souprava SIESTA - rohová, rozložená

Pokud si přejete mít doma rohovou sedačku, není nic snažšího, než si k základnímu rovnému modulu Siesty objednat rohový díl. Tento samostatný typizovaný rohový díl šíře 80cm je vhodný na levou i pravou stranu sedačky a díky praktickému úložnému prostoru vyřeší každodenní problém s odkládáním lůžkovin a doplňků.

Rozkládací sedací rohová souprava Siesta je správnou volbou pro všechny, kteří hledají sedačku pohodlnou, funkční i praktickou zároveň. 


 Možnosti na výběr

 • rozkládací mechanizmus v šířce 140cm/ 160cm/ 180cm
 • područky v šířce 10cm/ 15cm / 25cm
  Sedací souprava SIESTA - Vyber podrucky 10/15/25
 • područka šíře 25cm s úložným prostorem
  Podrucka s uloznym prostorem
 • rovný sedák v šířce 140cm mezi područkami
  Sedací souprava SIESTA - šířka 140 cm - sedak vcelku
 • dělený sedák v šířce 160 a 180cm mezi područkami
  Sedací souprava SIESTA - šířka 160 cm - sedak deleny Sedací souprava SIESTA - šířka 180 cm - sedak deleny
 • rohový díl levý i pravý s úložným prostorem
  Sedací souprava SIESTA - rohový díl
 • jednovrstvá 5zónová matrace z PUR pěny výšky 12cm
  Matrace Siesta PUR
  nebo
  dvouvrstvá 5zónová matrace z paměťové a PUR pěny výšky 12cm
  Matrace Siesta Mind Foam

 • výběr z dřevěných a kovových nožiček
  Nozicky 2D Nozicky 3D Nozicky 4D Nozicky 5K Nozicky 6K
 • výběr z mnoha druhů látek a koženek
 • ozdobná paspule
  Sedací souprava SIESTA - ozdobna paspule