facebook
^NAHORU

 • 3 Kuchyně
  Kuchyně přímo vyrábíme, proto jsme schopni dodat skříňky přímo na Vámi požadovaný rozměr po 1 mm bez přirážky za atypický rozměr. Navíc se u nás setkáte pouze s kvalitními materiály. Nabízíme i 3D grafické návrhy.
 • 4 Franke
  Opravdu můžete mít DŘEZ, BATERII, ODPADKOVÝ KOŠ, VESTAVNOU TROUBU, MIKROVLNNOU TROUBU, VARNOU DESKU, MYČKU a ODSAVAČ v jedné značce. To je švýcarská značka FRANKE, které důvěřuje více než 100 milionů domácností po celém světě.
 • 5 Vestavěné skříně
  Vestavěné skříně znamenají, že skříň je nutné vestavit do Vámi zvoleného prostoru a dle Vašich požadavků, proto pouze výrobce, jako jsme my, je schopen dodat takovouto skříň. Skříně vyrábíme po 1 mm, nejsme omezeni typizovanými rozměry.
 • 6 Dětské pokoje
  Děti jsou naše budoucnost. Dopřejte jim krásné dětství v krásném prostředí. Pro realizaci těch nejnápaditějších a nejoriginálnějších dětských pokojů doporučujeme použit technologii OVERFACE od firmy TRACHEA.
 • 7 Sedací soupravy a křesla
  Vyrábíme sedací soupravy, proto si u nás můžete vybrat styl, tvar, zadat přesné rozměry a mnoho dalšího. Opěradla tvarujeme na postavu zákazníka, proto se Vám ve Vaší nové sedačce bude sedět velmi pohodlně. Používáme pouze kvalitní materiály a vyrábíme pevné kostry. Máme na výběr z více než 1000 látek.
 • 8 Přečalounění sedacích souprav
  Je Vaše stará sedačka pohodlná? Sedí Vám do Vašeho prosoru? A žádná nová se jí nevyrovná? Nebo k ní máte citový vztah? Pak jste na správné adrese! My Vám Vaši stávající sedačku zrenovujeme!

DOLEŽAL NÁBYTEK TŘEBÍČ

NabytekTrebic.cz

pro pohodlí domova...

O nás

Historie

Historie naší firmy se datuje od roku 1992, kdy byla založena Miroslavem Doležalem a Jiřím Kafuňkem firma KD plus, jež sídlila v pronajatých prostorách. Předmětem činnosti firmy byla truhlářská a čalounická výroba na zakázku. Výrobky byly dodávany především pro obyvatele a firmy z Třebíče a okolí. S postupem času se začala firma rozšiřovat a dodávala své výrobky do místních prodejen nábytku, později i do některých prodejen ze vzdáleněnjších měst a okresů.
Na počátku roku 1997 došlo k rozdělení firmy. Na místě původní firmy tak vznikla firma Nábytek Doležal.
O více než rok později došlo k odkoupení objektu, kde firma sídlila.
V roce 2006 byla zahájena rekonstrukce a přístavba objektu. Touto přestavbou se zvýší výrobní kapacita a umožní vybudovat stálou expozici našich výrobků.

Současnost

Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku ve vysoké kvalitě.
Individuální přístup k zákazníkům nám umožňuje naplnit představy i těch nejnáročnějších zákazníků. V současné době nabízíme i možnost tvorby 3D návrhů.

 

From Address: