facebook
^NAHORU

 • 3 Kuchyně
  Kuchyně přímo vyrábíme, proto jsme schopni dodat skříňky přímo na Vámi požadovaný rozměr po 1 mm bez přirážky za atypický rozměr. Navíc se u nás setkáte pouze s kvalitními materiály. Nabízíme i 3D grafické návrhy.
 • 4 Franke
  Opravdu můžete mít DŘEZ, BATERII, ODPADKOVÝ KOŠ, VESTAVNOU TROUBU, MIKROVLNNOU TROUBU, VARNOU DESKU, MYČKU a ODSAVAČ v jedné značce. To je švýcarská značka FRANKE, které důvěřuje více než 100 milionů domácností po celém světě.
 • 5 Vestavěné skříně
  Vestavěné skříně znamenají, že skříň je nutné vestavit do Vámi zvoleného prostoru a dle Vašich požadavků, proto pouze výrobce, jako jsme my, je schopen dodat takovouto skříň. Skříně vyrábíme po 1 mm, nejsme omezeni typizovanými rozměry.
 • 6 Dětské pokoje
  Děti jsou naše budoucnost. Dopřejte jim krásné dětství v krásném prostředí. Pro realizaci těch nejnápaditějších a nejoriginálnějších dětských pokojů doporučujeme použit technologii OVERFACE od firmy TRACHEA.
 • 7 Sedací soupravy a křesla
  Vyrábíme sedací soupravy, proto si u nás můžete vybrat styl, tvar, zadat přesné rozměry a mnoho dalšího. Opěradla tvarujeme na postavu zákazníka, proto se Vám ve Vaší nové sedačce bude sedět velmi pohodlně. Používáme pouze kvalitní materiály a vyrábíme pevné kostry. Máme na výběr z více než 1000 látek.
 • 8 Přečalounění sedacích souprav
  Je Vaše stará sedačka pohodlná? Sedí Vám do Vašeho prosoru? A žádná nová se jí nevyrovná? Nebo k ní máte citový vztah? Pak jste na správné adrese! My Vám Vaši stávající sedačku zrenovujeme!

DOLEŽAL NÁBYTEK TŘEBÍČ

NabytekTrebic.cz

pro pohodlí domova...

Kuchyně

Vyrábíme kuchyňské linky na zakázku, proto je každá kuchyň originál. U nás máte téměř neomezené možnosti co se týče rozměrů, vzhledu a stylu. Nabízíme i možnost 3D návrhu, tak je možné vidět ve stejném prostoru různé rozmístění, styly, dezény, barvy a spoustu dalšího.

Kuchyně vyrábíme pouze z kvalitních materiálů od renomovaných firem.
Plošný materiál je od českého výrobce Kronospan, nebo od rakouského výrobce Egger, jejichž nosná deska odpovídá požadavkům podle normy EN 312 a emisní třídě E1.
Pracovní desky jsou, podobně jak LTD, vyrobené z nosné desky odpovídající požadavkům podle normy EN 312 a emisní třídě E, jen s tím rozdílem, že tyto nosné desky jsou opatřeny HPL laminátem, který je vyráběn podle normy DIN EN 438 a testovány vlastní kontrolou výrobce.
Kování jsou od renomovaných výrobců Hettich, Wireli a dalších.

Dřezy nabízíme od předních firem, jako jsou Franke, Alveus, Pyramis, Astracast a Sinks
Jsme autorizovaná prodejna velmi kvalitních spotřebičů firmy Hotpoint.

Kuchyně přímo vyrábíme, proto u nás neexistuje příplatek za atyp.

Kuchyň moderní_1Kuchyň - výklop Blum Aventos HF_1Kuchyň moderní_1Kuchyň moderní_1

Kuchyň moderní_1Kuchyň moderní_1

Kuchyň klasická_1Kuchyň klasická_1Kuchyň klasická_1